Themes - Twenty Seventeen - en to pl translation catalogue (62 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
pl: Twenty Seventeen dzięki filmom w nagłówku oraz obrazkom przynosi witrynie więcej życia. Motyw polecany jest do witryn biznesowych i oferuje wiele sekcji na stronie głównej, a także widgety, menu nawigacyjne i społecznościowe, logo i wiele innych. Spersonalizuj swój asymetryczną siatkę, użyj niestandardowej kolorystyki i prezentuj multimedialne treści z wykorzystaniem formatów. Nasz domyślny motyw dla 2017 działa świetnie w wielu językach, w każdych warunkach i na dowolnym urządzeniu.

en: Scroll down to content
pl: Przewiń do treści

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
pl: Kawa

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
pl: Kanapka

en: Pause background video
pl: Zatrzymaj film tworzący tło

en: Play background video
pl: Odtwarzaj film tworzący tło

en: Front Page Section %1$s Placeholder
pl: Miejsce dla sekcji %1$s strony głównej

en: Next Post
pl: Następny wpis

en: Posts
pl: Wpisy

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
pl: <span class="screen-reader-text">Opublikowane w</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
pl: przez %s

en: Please define an SVG icon filename.
pl: Proszę podać nazwę pliku SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
pl: Proszę zdefiniować domyślne parametry w postaci tablicy.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
pl: Z rozwijanego menu wybierz strony do wyróżnienia w każdym obszarze.. Dodaj zdjęcie do sekcji ustawiając wyróżnioną obraz w edytorze stron. Puste sekcje nie zostaną wyświetlone.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
pl: Treść sekcji %d strony głównej

en: Two Column
pl: Dwie kolumny

en: One Column
pl: Jedna kolumna

en: Page Layout
pl: Schemat strony

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: Custom
pl: Własne

en: Light
pl: Lekkie

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorystyczny

en: Default Header Image
pl: Domyślny obrazek nagłówka

en: Footer 2
pl: Stopka 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
pl: Tutaj dodaj widgety, które zostaną wyświetlone w stopce.

en: Footer 1
pl: Stopka 1

en: Top Menu
pl: Górne menu

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotów, by opublikować pierwszy wpis? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Previous Post
pl: Poprzedni wpis

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

[ctx: submit button]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
pl: Czytaj dalej<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: Dark
pl: Ciemny

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
pl: Twenty Seventeen wymaga WordPressa przynajmniej w wersji 4.7. Aktualnie używasz wersji %s. Zaktualizuj system i spróbuj ponownie.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
pl: Edytuj<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
pl: Strony:

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Collapse child menu
pl: Zwiń menu potomne

en: Expand child menu
pl: Rozwiń menu potomne

en: Social Links Menu
pl: Menu odnośników serwisów społecznościowych

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

note: #-#-#-#-#  twentyseventeen.pot (Twenty Seventeen 1.3)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
pl: https://pl.wordpress.org/

en: Footer Social Links Menu
pl: Menu serwisów społecznościowych w stopce strony

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: %1$s odpowiedź do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s odpowiedzi do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s odpowiedzi do &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
pl: Jedna odpowiedź do &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
pl: Strona

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
pl: Wygląda na to, że niczego nie znaleziono. Spróbuj użyć wyszukiwarki.

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Next page
pl: Następna strona

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
pl: zespół WordPressa
